Salon Barbara Bystřice

HISTORIE

Náš svatební salon a půjčovna svatebních šatů je tu pro Vás už téměř 19 let. První provozovna v Bystřici nad Olší byla otevřena koncem roku 1991. Po několika letech byla otevřena druhá v Českém Těšíně na ulici Viaduktové 4. Rostoucí počet spokojených zákazníků nás přiměl k jejímu přesunu do nových prostor na ulici Bezručově 22. V létě roku 2011 jsme otevřeli další pobočku půjčovny svatebních šatů v Mostech u Jablunkova č.p.111 (budova pošty). Jsme Vám opět o něco blíž.

PLÁNUJETE SVATBU?

  • V obou našich svatebních studiích na Vás čeká široký výběr moderních svatebních šatů všech velikostí. Nabízíme velký výběr doplňků (závoje, ozdoby do vlasů, peleríny, slunečníky, podvazky, bižuterie, rukavičky a další).
  • I plnoštíhlé, těhotné a nevěsty malého vzrůstu najdou u nás svůj vysněný model ve velikostech XXL a XXXL.
  • Protože svatba nejsou jenom šaty pro nevěstu, budoucí ženichové, stejně jako družičky, družby, ale i další svatební hosté, naleznou u nás velký výběr smokingů, fraků, obleků, šatů pro družičky a družby a společenských šatů.
  • Víme, že nezapomenutelné okamžiky svatebního dne je nutné uchovat na dlouhou dobu, proto nabízíme služby fotografa, případně pořízení videozáznamu.
  • Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den tou nejpřitažlivější, což kromě šatů znamená i dokonalý účes. Nabízíme služby osvědčených kadeřníků.
  • Co by to bylo za hostinu bez koláčů a cukroví. I tyto dobroty pro Vás zařídíme.
  • Chcete dát všem vědět, že Vás čeká nejkrásnější den Vašeho života? Se svatebním oznámením od nás se Vám to splní.

JDETE NA PLES NEBO DO TANEČNÍCH?

U nás naleznete široký výběr nejrůznějších společenských šatů sledujících poslední módní trendy. Navíc budete mít, naše milé Dámy, jistotu, že na každou společenskou událost půjdete v jiném modelu, který vždy podtrhne Vaši osobitost. Rovněž Pánové, případně Slečny jdoucí do tanečních, naleznou u nás zajisté ten pravý model.

KONFIRMACE A SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ

Tak rozsáhlý výběr konfirmačních šatů a šatů ke svatému přijímání naleznete jen u nás!